Vyberte stránku

Bře 14, 2024

autor:

Narex Hybro je zpět a tentokrát pro všechny kutily

V loňském roce to byl prodejní hit, který se bohužel z důvodu omezeného množství nedostal ke všem zájemcům. Letos se vrací a pro velký úspěch je teď v běžném prodeji. Řeč je o aku šroubováku Narex Hybro AS 37-Li.

Hračka nejen pro ajťáky a rybáře

Narex Hybro není nějaký obyčejný šroubovák, ale chytré skloubení akumulátorového a běžného šroubováku s kombinovaným elektrickým a ručním pohonem, který při práci významně šetří čas strávený manuálním dotahováním spoje. Uplatnění najde především v domácnostech a dílnách. Ocení ho nejen například ajťáci, kteří kompletují a spojují hardwarové součásti počítačů, ale velkou oblibu si už našel dokonce mezi rybáři, kteří ho používají pro navrtávání dírek do návnad. Celý obývák od IKEA s ním nejspíš nesmontujete (ačkoli vyloučit to nelze), nicméně na drobné práce byste šikovnějšího pomocníka hledali jen těžko. A to nejlepší je, že nyní si ho můžete zakoupit již bez dlouhého čekání či obavy z omezeného množství kusů – je totiž vůbec poprvé v běžném prodeji.

Proč ho zákazníci milují?

Díky své nízké hmotnosti se hodí i na práce, které vyžadují určitou míru jemnosti a citu. Výrazně vylepšená ergonomie úchopu pak velmi usnadňuje manipulaci s touto pomůckou i na obtížně dostupných místech. Nadprůměrných vlastností si nelze nevšimnout ani v otázce spolehlivosti a výkonu motoru, který s přehledem zvládá dotahovat na krouticí moment 4 Nm. Výrobce Narex udává, že aku baterie použitá ve šroubováku Hybro je o 10 % lehčí a o 15 % výkonnější než srovnatelný aku článek na trhu. Zkuste si to představit: máte za úkol rozebrat kuchyňský spotřebič. Vezmete si k ruce Narex Hybro s odpovídající násadou (bitem), nasadíte na šroub, stisknete tlačítko a šroub je za okamžik venku. Stejně snadno můžete smontovat díly dohromady. Při šroubování si navíc na konci můžete dopomoci ručním dotažením spoje „na jistotu“ až do 10 Nm. A toto byl jen malý zlomek jeho benefitů.

Spolehlivý a robustní s dlouhou výdrží

Snad nikdo trochu zodpovědný nechce pracovat s nářadím, které trpí častou poruchovostí či chabou konstrukcí, která selže při prvním úkonu vyžadujícím větší sílu nebo delší výdrž. To naštěstí není případ Narex Hybro, jehož spolehlivý motor a robustní celokovová převodovka zajišťují vysoký utahovací výkon stroje a také dlouhou životnost. Automatická aretace vřetena je určena pro manuální režim šroubování. Díky nejlehčímu Li-Ion akumulátorovému článku má šroubovák nejdelší stand-by odezvu na trhu. Elektronicky monitorovaná vestavěná rychlonabíječka má barevnou signalizační diodou, která vám ukáže, zda se přístroj nabíjí, nebo je baterie plně nabitá. Díky nabíjecímu portu microUSB je možné stroj nabíjet prakticky kdekoliv a kdykoliv: přímo ze sítě, z PC, laptopu, power banky nebo v autě.

Šetří víc než vaše ruce

Nejspíš už to znáte sami. Montujete mnoho spojů v krátkém sledu za sebou a vaše ruce to na sobě dají znát nepříjemnou bolestí a únavou především v oblasti zápěstí, kloubů i šlach na celé ruce. Zvláštní pozornost v designu Narex Hybro byla proto věnována také jeho rukojeti. Nejenže je v této části vestavěná aku baterie, šroubovák musí dobře pocitově padnout do ruky. Proto je povrch rukojeti pogumovaný. Oceníte tak nejenom pohodlný úchop, ale šroubovák se při ručním montování neprotáčí. Na dosah palce jsou k dispozici dotyková tlačítka pro ovládání směru šroubování (pravý a levý chod). Navíc je vybaven automatickým LED pracovním světlem pro práci v temných koutech, takže šetří i vaše oči. Se šroubovákem Narex Hybro se sice ruční práci také zcela nevyhnete, ale přinejmenším vám díky absenci otravného ručního šroubování ušetří mnoho bolesti a v konečném důsledku i času a nervů.

Dárek pro každého kutila, kterým nic nezkazíte

Máte v okruhu své rodiny či známých nějakého kutila, který by si zasloužil pořádnou porci radosti a překvapení? Je jím snad váš manžel, tatínek, dědeček či přítel? Narex Hybro je zkrátka výborný nápad na dárek pro každého kutila, který ocení kvalitní a funkční nářadí. A ještě je navíc k mání za skvělou cenu. Aktuální data o prodejnosti hovoří jasně: jedná se o oblíbený model s mimořádně nízkou mírou poruchovosti. Marně byste pátrali po recenzi, která by se o tomto výrobku vyjadřovala jinak než velmi pochvalně. Uživatelům se zamlouvá zejména pěkný, ergonomický design, rozumný výkon, ale i dostupnost všeho potřebného příslušenství, které z Narex Hybro činí univerzálního pomocníka při běžných montážních pracích v domácnosti i v dílně.

Kde ho sehnat?

Nejrychlejší cestou, jak získat skvělý kombinovaný šroubovák Narex Hybro AS 37-Li, je přes náš e-shop, kde si můžete prohlédnout také prezentační video a dozvědět se více o technických parametrech tohoto výrobku, který udělá hodně muziky za relativně malé peníze. Oproti klasickému akumulátorovému šroubováku (aku vrtačce) je Narex Hybro lépe skladný, přestože zvládá velkou škálu šroubovacích činností. Jestliže hledáte vhodný šroubovák pro svou dílnu či domácnost, sotva objevíte lepší volbu než Narex Hybro AS 37-Li.

Image by Dirk Wouters from Pixabay

About the autor:

administrator

administrator

More Articles